Σάββατο: Γιατί ξύπνησαν νωρίς οι μαθητές του δημοτικού στην Τήνο
Για 2η συνεχόμενη μέρα συνεχίζεται στο νησί, η αποστολή της Κινητής Αθλητιατρικής Μονάδας (ΚΑΜ) του τμήματος Αθλητικής Αριστείας | Sports Excellence.
Το τμήμα Αθλητικής Αριστείας – Sports Excellence (SE) λειτουργεί υπό την επιστημονική επίβλεψη της Α΄ Ορθοπαιδικής Χειρουργικής Κλινικής της Ιατρικής Σχολής του ΕΚΠΑ, με αποκλειστική δωρεά από το Ίδρυμα Σταύρος Νιάρχος (ΙΣΝ) Stavros Niarchos Foundation
![](https://i0.wp.com/tinosnews.gr/wp-content/uploads/2023/02/Sports-Excellence_tinos2.jpg?resize=696%2C523&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/tinosnews.gr/wp-content/uploads/2023/02/Sports-Excellence_tinos4.jpg?resize=696%2C523&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/tinosnews.gr/wp-content/uploads/2023/02/Sports-Excellence_tinos3.jpg?resize=696%2C521&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/tinosnews.gr/wp-content/uploads/2023/02/Sports-Excellence3-1024x769.jpg?resize=696%2C523&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/tinosnews.gr/wp-content/uploads/2023/02/Sports-Excellence2-1024x769.jpg?resize=696%2C523&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/tinosnews.gr/wp-content/uploads/2023/02/Sports-Excellence_tinos1.jpg?resize=696%2C522&ssl=1)