Σήμερα κλείνουμε την 2η σεζόν φτάνοντας επίσημα τα 46 επεισόδια!
άλλη μια σεζόν κλείνει βέβαια για να ετοιμαστούμε για την επόμενη. Δίνουμε ραντεβού με νέους καλεσμένους από όλους τους χώρους.
![Tinos Talks](https://i0.wp.com/d3t3ozftmdmh3i.cloudfront.net/staging/podcast_uploaded_nologo/36883762/36883762-1700742152268-a8e51fc4ef7db.jpg?w=696&ssl=1)
Συζητήσεις, συνεντεύξεις και σχολιασμοί σε θέματα που αφορούν το Νησί με ανθρώπους που δραστηριοποιούνται στο νησί και έχουν κάτι να μοιραστούν μαζί μας. Γνωρίζουμε και μαθαίνουμε ιστορίες των ανθρώπων πίσω από την κάθε ιδιότητα που μπορεί να γνωρίζουμε κάποιον μέσα σε αυτή την μικρή κοινωνία που ζούμε. Την Τήνο μας!
Σήμερα κλείνουμε την 2η σεζόν φτάνοντας επίσημα τα 46 επεισόδια!
άλλη μια σεζόν κλείνει βέβαια για να ετοιμαστούμε για την επόμενη. Δίνουμε ραντεβού με νέους καλεσμένους από όλους τους χώρους.
Σε αυτό όμως το επεισόδιο συζητάμε κυρίως τρέχοντα πράγματα και πράγραμμα που μας προβληματίζουν, παρέα με εντυπώσεις στις 100 πρώτες ημέρες που τρέχει η νέα Δημοτική Αρχή
![46 – Φινάλε 2ης σεζόν – Tinos Mini Soccer , πρώτες 100 μέρες στο Δήμο κλπ](https://i0.wp.com/d3t3ozftmdmh3i.cloudfront.net/staging/podcast_uploaded_episode/36883762/36883762-1714565762172-95c8fdd4c002d.jpg?w=696&ssl=1)
Σε αυτό όμως το τελευταίο επεισόδιο συζητάμε για το Tinos Mini Soccer που έκανε ο σύλλογος νεολαίας, τρέχοντα πράγματα που μας προβληματίζουν, καθώς και εντυπώσεις από τις πρώτες 100 πρώτες ημέρες στο Δήμο.
Ευχαριστούμε Ραντεβού την 3η Σεζόν!