Σύμφωνα με την Ανακοίνωση της αντιπεριφερειάρχη Υγείας και Κοινωνικής Μέριμνας Κυκλάδων κ. Νατάσα Δεληγιάννη, ολοκληρώθηκε από την Περιφέρεια Νοτίου Αιγαίου η παρέμβαση σε τμήμα της επαρχιακής οδού Τήνου – Αγίου Ιωάννη Πόρτο.
![](https://i0.wp.com/tinosnews.gr/wp-content/uploads/2023/01/322369388_573504060816598_5989295612531606420_n.jpg?resize=696%2C928&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/tinosnews.gr/wp-content/uploads/2023/01/323337006_504520655003123_4870691716350127612_n.jpg?resize=696%2C522&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/tinosnews.gr/wp-content/uploads/2023/01/323134560_2010092549201462_6635461461310334704_n.jpg?resize=696%2C928&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/tinosnews.gr/wp-content/uploads/2023/01/322198556_904207310937712_3165001055564760386_n.jpg?resize=696%2C522&ssl=1)
Σύμφωνα με την Ανακοίνωση της αντιπεριφερειάρχη Υγείας και Κοινωνικής Μέριμνας Κυκλάδων κ. Νατάσα Δεληγιάννη, ολοκληρώθηκε από την Περιφέρεια Νοτίου Αιγαίου η παρέμβαση σε τμήμα της επαρχιακής οδού Τήνου – Αγίου Ιωάννη Πόρτο.