Σύλλογοι Σύλλογος Φιλοπροόδων Φαλατάδου – Εθελοντικός Καθαρισμός Επειδή «η πάστρα είναι μισή αρχοντιά», όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος, την επόμενη Κυριακή, 14 Απριλίου 2024, παίρνουμε σκούπες, φαράσια, χορτοκοπτικά, καπέλα και την παρέα μας και φροντίζουμε το χωριό μας! Σας περιμένουμε! Κοινοποίηση FacebookWhatsAppViberΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗCopy URL Μουσική εκδήλωση στο Βωλάξ Τήνου 26.07.2024 Στο πλαίσιο της δεύτερης βραδιάς στο αμφιθέατρο του χωριού... Αφαίρεση του βραβείου «Γαλάζια Σημαία» από την Ακτή Αγ. Φωκά 25.07.2024 Εικοσιδύο (22) ακτές βραβευμένες από το Διεθνές Πρόγραμμα Περιβαλλοντικής Εκπαίδευσης,... Νέες πινακίδες με QR Code στην περιοχή Κολυμπήθρα για Πληροφορίες Στάθμευσης 25.07.2024 Με ιδιαίτερη χαρά ανακοινώνουμε την τοποθέτηση νέων πινακίδων με... Σύλληψη ημεδαπού για παράβαση σε επιχείρηση στην Τήνο 25.07.2024 Την 24-07-2024 το μεσημέρι συνελήφθη στην Τήνο, από αστυνομικούς...