Από την ομάδα του Συλλόγου στο Facebook
Χθές Κυριακή 15 Ιανουαρίου 2022 κόψαμε την πίτα του συλλόγου των απανταχού Φαλαταδιανων Τήνου. Στο κτήριο της Αδελφότητας των Τηνίων στην Λεωφόρο Αλεξάνδρας. Η προσέλευση ήταν παραπάνω από την αναμενόμενη, και νιώθουμε την ανάγκη να ξανά ευχαριστούμε όσους μας τίμησαν με την παρουσία τούς, αλλά και αυτούς που ήθελαν αλλά για διάφορους λόγους δεν τα κατάφεραν να παρευρεθούν.
Εμείς σαν ΔΣ σας υποσχόμαστε να συνεχίσουμε και να προσπαθούμε να κάνουμε το καλύτερο δυνατόν για το χωριό μας, αλλά και για το Νησί μας την Τήνο γενικότερα!!
Σας ευχαριστούμε θερμά όλους!!