Τοπική Αυτοδιοίκηση Δύναμη Δημιουργίας Σημερινή επίσκεψη Συνδυασμού Δύναμη Δημιουργίας στη Στενή Σημερινή επίσκεψη Συνδυασμού Δύναμη Δημιουργίας στη Στενή στις 19:30 Κοινοποίηση FacebookWhatsAppViberΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗCopy URL Δήμαρχος Τήνου: Εμείς λέμε την αλήθεια και σας κοιτάμε με καθαρό βλέμμα 02.10.2023 Εμείς μιλάμε με στοιχεία και με τα αποτελέσματα του... Επίσκεψη Συνδυασμού Δύναμη Δημιουργίας – Δευτέρα 2 Οκτωβρίου 02.10.2023 Επίσκεψη Συνδυασμού Δύναμη Δημιουργίας - Δευτέρα 2 Οκτωβρίου Δύναμη Δημιουργίας – Παγκόσμια Ημέρα για την Τρίτη Ηλικία 01.10.2023 Σήμερα είναι ημέρα τιμής προς τους συνανθρώπους μας της... Δήμαρχος Τήνου: Σας ζητώ να μου δώσετε καθαρή εντολή ώστε να συνεχίσουμε μαζί για να πάμε την Τήνο πιο ψηλά από ποτέ! 29.09.2023 Συνδημότισσες και συνδημότες, Πριν από τέσσερα χρόνια μας τιμήσατε με...