Επικαιρότητα Δημοτικές Εκλογές 2023Δύναμη Δημιουργίας Πρόσκληση στην κεντρική ομιλία Δημάρχου Τήνου και εκ νέου υποψηφίου Γιάννη Σιώτου Πρόσκληση στην κεντρική ομιλία Δημάρχου Τήνου και εκ νέου υποψηφίου Γιάννη Σιώτου Κοινοποίηση FacebookWhatsAppViberΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗCopy URL Δημοτικές εκλογές 2023: Οι σταυροί που έλαβαν οι υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι σε όλες τις Δημοτικές Ενότητες 10.10.2023 Στην ειδική εφαρμογή του Υπουργείου Εσωτερικών, με την υποστήριξη... Π. Κροντηράς : Η Τήνος μας έχει ανάγκη όλους! 10.10.2023 Είμαι ευγνώμων για την τιμή. Έτοιμος να υλοποιήσω όσα... Τελικά αποτελέσματα Δημοτικών εκλογών 2023 στην Τήνο ανα τμήμα 08.10.2023 Ψήφισαν: Δύναμη Δημιουργίας: 51Επιλογή Ευθύνης: 89Αλλάζουμε: 21Κοινό Τηνίων: 16Λαϊκή Συσπείρωση:... Σιγάλας Ανδρέας – Υποψήφιος με τον Παναγιώτη Κροντηρά 06.10.2023 Κατάγεται από την ενδοχώρα του νησιού μας,πιο συγκεκριμένα απο...