Πραγματοποιήθηκαν τα σεμινάρια Πρώτων Βοηθειών από το Σύλλογο Εστίασης Τήνου, σε συνεργασία με το ΕΚΑΒ Τήνου, σήμερα Παρασκευή 13 Οκτωβρίου 16:00 – 21:00, στη στέγη πολιτισμού και παιδείας (Μοσχούλειο Σχολή).
![](https://i0.wp.com/tinosnews.gr/wp-content/uploads/2023/10/370338856_622395160080979_1390438313098939936_n.jpg?resize=696%2C522&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/tinosnews.gr/wp-content/uploads/2023/10/383076777_191288163999737_8481698439760380871_n.jpg?resize=696%2C928&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/tinosnews.gr/wp-content/uploads/2023/10/387651866_673864544711926_8496452695996110857_n.jpg?resize=696%2C522&ssl=1)
Πραγματοποιήθηκαν τα σεμινάρια Πρώτων Βοηθειών από το Σύλλογο Εστίασης Τήνου, σε συνεργασία με το ΕΚΑΒ Τήνου, σήμερα Παρασκευή 13 Οκτωβρίου 16:00 – 21:00, στη στέγη πολιτισμού και παιδείας (Μοσχούλειο Σχολή).