Σε ανάρτησή που ανέβασε στο Facebook ο Δήμαρχος Γιάννης Σιώτος δείχνει την ολοκλήρωση της ασφαλτόστρωσης στη Ζαννάκη Αλαβάνου καθώς και στις οδούς που βρίσκονται πίσω από το 2ο Δημοτικό Σχολείο
Σίγουρα η Ζανάκη Αλαβάνου αποτελούσε πρόβλημα σε μεγάλο κομμάτι καθως υπήρχαν σημεία πολύ επικίνδυνα τόσο στους οδηγούς όσο και στους πεζούς. Αναμονή λοιπόν για την διαγράμμιση στα σημεία που υπήρχαν και την ολοκλήρωση του έργου.