Καλεσμένος στην εκπομπή «Περίμετρος» στη συχνότητα της ΕΡΤ3 ήταν σήμερα Παρασκευή 20 Ιανουαρίου ο Δήμαρχος Τήνου Ιωάννης Σιώτος όπου μίλησε σχετικά με το βραβείο που κέρδισε το νησί μας λίγες μέρες πρίν στα «Best City Awards 2023».
Ο Δήμαρχος ανέφερε οτι πρόκειται για μια περιήγηση του νησιού μας μέσα από ένα βίντεο, πιο συγκεκριμένα:
“Ξεκινώντας από το landmark του νησιού μας, την Παναγία της Τήνου. Πάμε στα γραφικά χωριά μας, τις παραλίες μας, εναλλαγές τοπίων, ξεκουραζόμαστε για να χαλαρώσουμε για ένα καφέ ή ένα ρακί στις πλατείες τις γραφικές των χωριών μας”
Δείτε όλη την συζήτηση από την εκπομπή :