Το Δ.Σ. του Π.Α.Σ Τήνου ανακοινώνει ότι την Κυριακή 14 Ιανουαρίου 2024 και ώρα από 10:00 έως 14:30 θα πραγματοποιηθούν στα γραφεία του φεστιβάλ Δήμου Τήνου (δίπλα από το εστιατόριο ''ΑΡΟΔΟ'') εκλογές του σωματείου μας για την ανάδειξη του νέου Διοικητικού Συμβουλίου και της Ε.Ε.
![](https://i0.wp.com/tinosnews.gr/wp-content/uploads/2024/01/419616040_1806911073077886_1973537229149779433_n.jpg?resize=696%2C392&ssl=1)
Δείτε τους υποψήφιους συμβούλους του νέου Δ.Σ.
![](https://i0.wp.com/tinosnews.gr/wp-content/uploads/2024/01/img_6419-2-1.jpg?resize=696%2C788&ssl=1)
Παρόν στην διαδικασία της ψηφοφορίας είναι υποψήφιοι σύμβουλοι καθώς και φίλοι της ομάδας.
Καλή επιτυχία σε όλους!
![](https://i0.wp.com/tinosnews.gr/wp-content/uploads/2024/01/img_6430-1.jpg?resize=696%2C522&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/tinosnews.gr/wp-content/uploads/2024/01/IMG_6441.jpg?resize=696%2C928&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/tinosnews.gr/wp-content/uploads/2024/01/IMG_6440.jpg?resize=696%2C928&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/tinosnews.gr/wp-content/uploads/2024/01/IMG_6439.jpg?resize=696%2C928&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/tinosnews.gr/wp-content/uploads/2024/01/IMG_6438.jpg?resize=696%2C928&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/tinosnews.gr/wp-content/uploads/2024/01/IMG_6437.jpg?resize=696%2C928&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/tinosnews.gr/wp-content/uploads/2024/01/IMG_6436.jpg?resize=696%2C522&ssl=1)