Τοπική Αυτοδιοίκηση ΑρνάδοςΔυο Χωριά Κατάθεση στεφάνων στην κοινότητα Δυο Χωριών Τήνου Κατάθεση στεφάνων στην κοινότητα Δύο χωριων με την παρουσία των συλλόγων Δυο χωρίων και Αρνάδου !!!! Κοινοποίηση FacebookWhatsAppViberΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗCopy URL Εθελοντικός καθαρισμός στα Δυο Χωριά Τήνου 12.06.2024 Ο Σύλλογος Τηνίων Δυοχωριανών «Το Γλυστέρνι» σας προσκαλεί αυτή... Πρόγραμμα Ιερών Ακολουθιών Αναλήψεως του Κυρίου Αρνάδου Τήνου 11.06.2024 ΙΕΡΑ ΜΗΤΡΟΠΟΛΙΣ ΣΥΡΟΥ-ΤΗΝΟΥΕΝΟΡΙΑΚΟΣ ΙΕΡΟΣ ΝΑΟΣΑΝΑΛΗΨΕΩΣ ΤΟΥ ΚΥΡΙΟΥΑΡΝΑΔΟΥ ΤΗΝΟΥ Φέρεται εις... Επιστολή για Ανάκληση άδειας γεώτρησης στα Δυο Χωριά Τήνου 31.05.2024 Καλημέρα σας,από εχθές 30.05.2024 έπεσε στην αντίληψή μας ότι... Αύριο το γλέντι στα Δυο Χωριά Τήνου [Παρασκευή] 09.05.2024 Την Παρασκευή, 10 Μαΐου 2024, ο Σύλλογος Τηνίων Δυοχωριανών...