Την Παρασκευή 23 Δεκεμβρίου 2022, μαθητές Δημοτικών Σχολείων είπαν τα κάλαντα στο γραφείο του Δημάρχου και σε όλο το Δημαρχείο. Ο Δήμαρχος Γιάννης Σιώτος ευχαρίστησε τα παιδιά για την επίσκεψη και τους ευχήθηκε καλή πρόοδο και Καλά Χριστούγεννα.
![](https://i0.wp.com/tinosnews.gr/wp-content/uploads/2022/12/Dimarxos_kalanta-3.jpg?resize=696%2C522&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/tinosnews.gr/wp-content/uploads/2022/12/Dimarxos_kalanta-2.jpg?resize=696%2C928&ssl=1)
Την Παρασκευή 23 Δεκεμβρίου 2022, μαθητές Δημοτικών Σχολείων είπαν τα κάλαντα στο γραφείο του Δημάρχου και σε όλο το Δημαρχείο. Ο Δήμαρχος Γιάννης Σιώτος ευχαρίστησε τα παιδιά για την επίσκεψη και τους ευχήθηκε καλή πρόοδο και Καλά Χριστούγεννα.