Η υποψήφια Δήμαρχος Τήνου, Aναστασία Ψάλτη και οι ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ θα βρεθούμε το Σάββατο 30 Σεπτεμβρίου, το απόγευμα (19:30) στην Αθήνα (Auditorium Ιεράς Αρχιεπισκοπής Καθολικών Αθηνών, Σίνα 2-4) για να συζητήσουμε με τους ετεροδημότες τα προβλήματα, τις απόψεις και τις προτεραιότητές τους και να παρουσιάσουμε τις λύσεις που προτείνουμε και τις προτάσεις μας για να αλλάξουμε την Τήνο.
Η Αναστασία Ψάλτη και οι ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ προσκαλούν τους ετεροδημότες σε συνάντηση στην Αθήνα
![allazoume@athens](https://i0.wp.com/tinosnews.gr/wp-content/uploads/2023/09/allazoume@athens.jpeg?resize=724%2C1024&ssl=1)