Σας περιμένουμε την Κυριακή 15/01/2023 στην Αδελφότητα Τηνίων εν Αθήναις στις 17:00μ.μ στον 2ο όροφο για να κόψουμε την Πρωτοχρονιατικη βασιλόπιτα μας.
Απο τις 18:00 μέχρι τις 20:00 θα ακολουθήσει εκλογική διαδικασία για την ανάδειξη νέου Διοικητικού Συμβουλίου.
Σημαντική η συμμετοχή σας στις υποψηφιότητες και η προσέλευση σας στην κάλπη (συμμετοχή στις υποψηφιότητες μέχρι Πέμπτη 12 /01 στο s.ysternioton@gmail.com ή στα μέλη του ΔΣ).
![](https://i0.wp.com/tinosnews.gr/wp-content/uploads/2023/01/325375112_569912761661521_7260560656776725912_n.jpg?resize=696%2C477&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/tinosnews.gr/wp-content/uploads/2023/01/325145781_2484064248436785_563036520971754539_n.jpg?resize=696%2C455&ssl=1)