Μετά την αναβολή των προγραμματισμένων εκλογών του σωματείου μας λόγω ανωτέρας βίας, το Δ.Σ του Π.Α.Σ Τήνου προκηρύσσει εκ νέου την διενέργεια εκλογών για την ανάδειξη του νέου Διοικητικού συμβουλίου και των λοιπών οργάνων της διοίκησης, οι οποίες θα λάβουν χώρα την Κυριακή 14 Ιανουαρίου 2024.
Παρακαλούνται όσοι επιθυμούν να θέσουν υποψηφιότητας για την εν λόγω εκλογική διαδικασία να το δηλώσουν στα κάτωθι μέλη του Δ.Σ Λούβαρη Φραγκίσκο (6937437781) και Αλοιμόνου Θέκλα (6932638421) μέχρι την Τετάρτη 10 Ιανουαρίου 2024.
Εκ μέρους του Δ.Σ του Π.Α.Σ Τήνου
![](https://i0.wp.com/tinosnews.gr/wp-content/uploads/2024/01/img_6419-1.jpg?resize=696%2C788&ssl=1)