Σύλλογοι ΚαρδιανήΧριστούγεννα Ευχές από Αδελφότης Τηνίων Καρδιανιωτών «Η ΑΓΙΑ ΤΡΙΑΣ» Χρόνια πολλά, χρόνια καλά κι ευτυχισμένα !! Ευχές από Αδελφότης Τηνίων Καρδιανιωτών «Η ΑΓΙΑ ΤΡΙΑΣ» Κοινοποίηση FacebookWhatsAppViberΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗCopy URL Δευτέρα του Πάσχα στην Καρδιανή Τήνου 01.05.2024 Η Αδελφότητα Τηνίων Καρδιανιωτών σας εύχεται Καλό Πάσχα και... Συνεχίζονται οι κύκλοι των επισκέψεων της Δημοτικής Αρχής – σειρά είχε η Καρδιανή 20.03.2024 Συνεχίζοντας τον κύκλο επισκέψεων και συζητήσεων με τους κατοίκους,... Πρόσκληση για την ετήσια Γενική Συνέλευση της Αδελφότητας Τηνίων Καρδιανιωτών 13.02.2024 Την Κυριακή 18/02/2024 στις 11:00 π.μ. θα πραγματοποιηθεί η... Γενική συνέλευση & εκλογές Αδελφότητας Τηνίων Καρδιανιωτών στην Αθήνα 03.02.2024 Η ετήσια Γενική Συνέλευση-εκλογές της Αδελφότητας Τηνίων Καρδιανιωτών «Η...