Το Δ.Σ. του Εμποροεπαγγελματικού & Βιοτεχνικού Συλλόγου Τήνου θα θέλαμε να ενημερώσουμε το καταναλωτικό κοινό ότι αρκετά εμπορικά καταστήματα αποφάσισαν να μην ανοίξουν σήμερα το απόγευμα Τρίτη 7 Φεβρουαρίου 2023 λόγω των καιρικών συνθηκών.
Η μη λειτουργία των καταστημάτων σήμερα το απόγευμα είναι προαιρετική και εννοείται ότι όποιο κατάστημα θέλει, μπορεί να λειτουργήσει κανονικά.
Με εκτίμηση
ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ. ΤΟΥ
ΕΜΠΟΡΟΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΥ & ΒΙΟΤΕΧΝΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΤΗΝΟΥ
![](https://i0.wp.com/tinosnews.gr/wp-content/uploads/2023/02/emporikos_syllogos_enimerwsh.jpg?resize=696%2C959&ssl=1)