Η “Δύναμη Δημιουργίας” και ο Δήμαρχος Τήνου σας προσκαλούν στην παρουσίαση υποψηφίων του συνδυασμού που θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή, 10 Σεπτεμβρίου 2023 στις 19.30 στο Ίδρυμα Τηνιακού Πολιτισμού
Όλοι μαζί πάμε την Τήνο μπροστά
Η “Δύναμη Δημιουργίας” και ο Δήμαρχος Τήνου σας προσκαλούν στην παρουσίαση υποψηφίων του συνδυασμού που θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή, 10 Σεπτεμβρίου 2023 στις 19.30 στο Ίδρυμα Τηνιακού Πολιτισμού
Όλοι μαζί πάμε την Τήνο μπροστά