Η “Δύναμη Δημιουργίας” και ο Δήμαρχος Τήνου σας προσκαλούν στην κεντρική ομιλία για τους ετεροδημότες που θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 22 Σεπτεμβρίου 2023 στις 20.00 στην αίθουσα auditorium.
Σίνα 2-4 Αθήνα (Μετρό στάση Πανεπιστήμιο)
![](https://i0.wp.com/tinosnews.gr/wp-content/uploads/2023/09/dyn_dim_omilias.jpg?resize=696%2C328&ssl=1)
Η “Δύναμη Δημιουργίας” και ο Δήμαρχος Τήνου σας προσκαλούν στην κεντρική ομιλία για τους ετεροδημότες που θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 22 Σεπτεμβρίου 2023 στις 20.00 στην αίθουσα auditorium.
Σίνα 2-4 Αθήνα (Μετρό στάση Πανεπιστήμιο)