Για να μπορέσει να υπάρχει λειτουργία ιδιωτικού λυματοφόρου στο νησί πρέπει να υπάρχουν συγκεκριμένες διαδικασίες και κανόνες από την πλευρά του Δήμου για να διασφαλιστεί η ασφαλής και η εύρυθμη λειτουργία του Βιολογικού.
Από την πλευρά μας ολοκληρώνονται τις επόμενες ημέρες οι σχετικές διαδικασίες ώστε, εφόσον πληρούνται από τον ιδιοκτήτη του λυματοφόρου, να δοθεί η σχετική άδεια τις επόμενες εβδομάδες.
Δήμαρχος Τήνου: “Από πλευρά μας ολοκληρώνονται οι διαδικασίες για να δοθεί η σχετική άδεια στο λυματοφόρο”
![dimarxos_tinou_siotos_yiannis1](https://i0.wp.com/tinosnews.gr/wp-content/uploads/2023/02/dimarxos_tinou_siotos_yiannis1.jpg?resize=1068%2C714&ssl=1)