ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ
ΚΑΙ ΑΝΑΔΑΣΩΣΕΩΣ ΝΗΣΟΥ ΤΗΝΟΥ Τήνος 30-10-2023
”ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ ΠΡΑΣΙΝΟΥ” Αρ. Πρωτ 88
ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΓΙΑ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΛΑΙΟΔΕΝΔΡΩΝ «ΚΟΡΩΝΕ΄Ι΄ΚΗ ΕΛΙΑ»
Αγαπητά μας Μέλη και Φίλοι του Συλλόγου.
Η νέα καλλιεργητική περίοδος άρχισε. Με στόχο να διασώσουμε και να διαδώσουμε την καλλιέργεια της Ελιάς στο νησί μας , σας καλούμε και φέτος, να δηλώσετε τον αριθμό των ελαιόδεντρων που επιθυμείτε να9 φυτέψετε .
Προσφέρουμε στα Ταμειακώς εντάξει μέλη μας, “ΚΟΡΩΝΕ’Ι’ΚΕΣ” ελιές , σε γλάστρες των 3 κιλών και με ύψος από 1,50μ- 18,00μ , στην εξαιρετική τιμή των 5,5 ευρώ, για κάθε δένδρο. Απαραίτητο το ΑΦΜ σας.
Οι ΔΗΛΩΣΕΙΣ συμμετοχής θα γίνονται καθημερινά , από την Τετάρτη 1-11-2023 από τις 9:00πμ μέχρι τις 12:00πμ, στο φυτώριο του Συλλόγου που βρίσκεται βορειοδυτικά του ΠΙΙΕΤ, ή στο τηλ 6948552298 , μέχρι την 20-11-2023
Για την συμμετοχή σας, απαραίτητη η Προκαταβολή, 3ευρώ, για κάθε δενδρύλλιο.
ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ
![](https://i0.wp.com/tinosnews.gr/wp-content/uploads/2023/11/398142162_2067454323603499_9043768095930258332_n.jpg?resize=696%2C928&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/tinosnews.gr/wp-content/uploads/2023/11/398166398_2067454203603511_6191858640643272968_n.jpg?resize=696%2C928&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/tinosnews.gr/wp-content/uploads/2023/11/398222162_2067454213603510_2747156129943182991_n.jpg?resize=696%2C928&ssl=1)