![](https://i0.wp.com/tinosnews.gr/wp-content/uploads/2024/04/438078078_10225047224308122_4271811309661789232_n-2.jpg?resize=696%2C696&ssl=1)
Σήμερα ολοκληρώθηκε το Tinos Mini Soccer του Συλλόγου Νεολαίας Τήνου, με την ομάδα “ΓΚΕΝΤΣΛΕΡΜΠΙΡΛΙΓΚΙ” να κατακτά την κούπα με εντυπωσιακή εμφάνιση, επικρατώντας 4-0 των ΛΟΥΖΕΡΠΟΥΛ στον Μεγάλο Τελικό.
![](https://i0.wp.com/tinosnews.gr/wp-content/uploads/2024/04/IMG_1138-1.jpg?resize=696%2C522&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/tinosnews.gr/wp-content/uploads/2024/04/IMG_1131.jpg?resize=696%2C522&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/tinosnews.gr/wp-content/uploads/2024/04/IMG_1117.jpg?resize=696%2C928&ssl=1)
Στον Μικρό τελικό η ομάδα ΤΖΟΓΑΔΟΡΟΙ FC κατέκτησε την 3η θέση κερδίζοντας την ομάδα της ΣΤΕΝΗΣ 4-0 σε ένα όμορφο αγωνιστικό παιχνίδι όπου και οι 2 ομάδες απόλαυσαν.
![](https://i0.wp.com/tinosnews.gr/wp-content/uploads/2024/04/IMG_0979-1.jpg?resize=696%2C522&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/tinosnews.gr/wp-content/uploads/2024/04/IMG_0934.jpg?resize=696%2C522&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/tinosnews.gr/wp-content/uploads/2024/04/IMG_0940.jpg?resize=696%2C928&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/tinosnews.gr/wp-content/uploads/2024/04/IMG_0943.jpg?resize=696%2C928&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/tinosnews.gr/wp-content/uploads/2024/04/IMG_0985-2.jpg?resize=696%2C928&ssl=1)
MVP του Μεγάλου Τελικού ο Φραγκίσκος Γιαννησόπουλος ο οποίος χάρισε στην ομάδα τα 2 από τα 4 γκόλ!
![](https://i0.wp.com/tinosnews.gr/wp-content/uploads/2024/04/440413909_10229397007822564_4041167215255135899_n.jpg?resize=696%2C928&ssl=1)
Πρώτος σκόρερ του τουρνουά ο Ιωσήφ Φιλιππούσης με 15 γκολ!!
![](https://i0.wp.com/tinosnews.gr/wp-content/uploads/2024/04/440750580_10229396919500356_3611093833480812579_n.jpg?resize=696%2C928&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/tinosnews.gr/wp-content/uploads/2024/04/438086628_10229396907660060_4174232457874531818_n.jpg?resize=576%2C1024&ssl=1)
Μετά από ψηφοφορία του κοινού, η αγαπημένη ομάδα του τουρνουά Tinos Mini Soccer είναι η ομάδα “Αθλητικοί Κυριακοί” με το εντυπωσιακό ποσοστό 36% των ψήφων. Σύντομα θα τους απονεμηθεί η τιμητική πλακέτα. Αξίζει να σημειωθεί πως είναι επίσης η νικήτρια ομάδα των play out, κερδίζοντας ως έπαθλο 10 καφάσια μπύρες!
![](https://i0.wp.com/tinosnews.gr/wp-content/uploads/2024/04/IMG_1149.jpg?resize=696%2C917&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/tinosnews.gr/wp-content/uploads/2024/04/IMG_0699.jpg?resize=696%2C522&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/tinosnews.gr/wp-content/uploads/2024/04/IMG_0681.jpg?resize=696%2C888&ssl=1)
Ένα υπέροχο τουρνουά 5×5 του Συλλόγου Νεολαίας Τήνου ολοκληρώθηκε, και είναι αναγκαίο να εκφράσουμε τα συγχαρητήριά μας προς τους εθελοντές που διοργάνωσαν αυτό το όμορφο γεγονός, και του χρόνου!