Την Παρασκευή 3 Νοεμβρίου και ώρα 16.30, στο παρεκκλήσιο του Αρχαγγέλου Μιχάηλ στα Λουτρά θα τελεστεί η θεία Λειτουργία υπέρ αναπαύσεως των αδελφών Ουρσουλινών που έζησαν και εργάστηκαν στην μονή και Σχολή της Τήνου.
![](https://i0.wp.com/tinosnews.gr/wp-content/uploads/2023/10/ΚΑΘΟΛΙΚΗ-ΑΡΧΙΕΠΙΣΚΟΠΗ-ΝΑΞΟΥ-ΤΗΝΟΥ-ΑΝΔΡΟΥ-ΜΥΚΟΝΟΥ-ΑνακοΙνωση.png?resize=696%2C696&ssl=1)
Την Παρασκευή 3 Νοεμβρίου και ώρα 16.30, στο παρεκκλήσιο του Αρχαγγέλου Μιχάηλ στα Λουτρά θα τελεστεί η θεία Λειτουργία υπέρ αναπαύσεως των αδελφών Ουρσουλινών που έζησαν και εργάστηκαν στην μονή και Σχολή της Τήνου.